Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Niezwykle ciepły początek tygodnia może być ostatnim takim dniem letniej pogody w 2019 roku – informują synoptycy.

Większość północnego Illinois w poniedziałek rano spowijała gęsta mgła, która szybko jednak się rozproszyła, dając początek suchego, letniego dnia – jednego z ostatnich takim w tym roku. Już wkrótce doświadczymy jesiennej, chłodniejszej aury. Według prognoz meteorologicznych, poniedziałek mógł być nawet o 45 stopni Fahrenheita cieplejszy niż przewidywane na czwartek temperatury.

„Jesień to okres przejściowy, więc z letnich temperatur przechodzimy na bardziej typowe dla jesieni, ale temperatury mogą się jeszcze wahać” – powiedział Charles Mott, meteorolog z serwisu pogodowego.

Deszcz, który może zacząć padać we wtorek po południu i będzie padać również w środę, przyniesie spadek temperatury, z możliwością dojścia nawet do 40 stopni F. w czwartek. Szanse na opady deszczu mamy aż do piątku. Najwyższa temperatura w środę powinna być co najmniej o 10 stopni niższa niż we wtorek. W czwartek i piątek doświadczymy temperatur na poziomie 40 stopni Fahrenheita. 

„Nie chcę powiedzieć, że to zdecydowanie ostatni dzień (z temperaturą ok. 80 stopni), ponieważ te kwestie zmieniają się cały czas. (…) Ale tak, możliwe, że to ostatnie takie cieple dni lata” – powiedział Mott.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location