----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

09 lipca 2021

Udostępnij znajomym:

Działacze, zawodnicy i sympatycy polonijnego klubu piłkarskiego „Eagles” postanowili celebrować Dzień Niepodległości na sportowo-patriotycznym pikniku, który 4 lipca zorganizowali w parku przy zbiegu ulic Cumberland i Irving Park.

Tańce przy muzyce zespołu „Góra Band” poprzedziła msza św., którą sprawował jezuita, o. Jerzy Brzóska. Po nabożeństwie goście zostali zaproszeni przez prezesa Antoniego Ciecińskiego do kuchni serwującej piknikowe przysmaki oraz do odwiedzenia licznych stoisk oferujących różne produkty i usługi. Dzieci miały okazję pohasać w dmuchanym namiocie.

DSC 6881

W prezesowskim gronie. Siedzi honorowy prezes „Orłów” Józef Zyzda. Od lewej: były prezes Józef Policht, gospodarz klubu Antoni Myśliński, skarbnik Bonifacy Wróbel oraz prezes Antoni Cieciński

W imprezie wziął udział twórca klubowego dorobku sportowego i organizacyjnego, obecnie jego honorowy prezes Józef Zyzda i były prezes Józef Policht oraz liczne grono gości z innych organizacji polonijnych. Adepci Akademii Piłkarskiej, w której w różnych zespołach i grupach wiekowych trenuje ponad setka dzieci, zapraszali na swoją imprezę dochodową, która w tym samym parku odbędzie się w najbliższą niedzielę. Natomiast za dwa tygodnie – 18 lipca swój piknik charytatywny będzie miała w tym miejscu Fundacja Parafii Strzelce Wielkie, o czym mówiły jej przedstawicielki: Marzena Kozera i Aneta Rodriguez.

Tekst i zdjęcia: NEWSRP

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----