----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

06 lipca 2022

Udostępnij znajomym:

Dzięki zbiórce przeprowadzonej na portalu GoFundMe w ciągu niecałych dwóch dni udało się zebrać ponad 2.4 miliona dolarów dla dwuletniego chłopca, który stracił oboje rodziców podczas masowej strzelaniny w Highland Park. Wzięło w niej udział już ponad 44 tysiące osób.

35-letnia Irina McCarthy i 37-letni Kevin McCarthy z Highland Park to dwie z siedmiu ofiar poniedziałkowej tragedii. W ucieczce chłopcu pomogła para przypadkowych ludzi, którzy zabrali dziecko w bezpieczne miejsce i skontaktowali się z policją. Wkrótce 2-latek trafił pod opiekę dziadków. Zapytał wtedy, czy jego „mama i tata niedługo przyjadą”.

„Nie wiem, jak mu powiedzą” – powiedziała sąsiadka rodziny, Adrienne Rosenblatt. „Jak powiedzieć chłopcu, że mamusia i tatuś są teraz w niebie?”.

Aiden przeżył, ochroniony przed kulami przez swojego ojca. Został wyciągnięty spod ciała ojca, który wciąż krwawił, przez uciekające osoby – powiedziała w środę senator Tammy Duckworth.

„W wieku 2 lat Aiden znalazł się w niewyobrażalnej sytuacji, zmuszony dorastać bez rodziców” – napisała Irina Colon na stronie zbiórki, którą stworzyła dla rodziny.

„Aiden będzie pod opieką swojej kochającej rodziny, ale ma przed sobą długą drogę, aby wyleczyć rany, odnaleźć stabilność i ostatecznie prowadzić życie jako sierota. Jest otoczony przez społeczność przyjaciół i dalszą rodzinę, która przyjmie go z miłością, i wykorzysta wszelkie dostępne środki, aby zapewnić mu wszystko, czego będzie potrzebował, gdy dorośnie.

W imieniu jego rodziny i za ich zgodą organizuję zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć jego i opiekunów, którzy będą mieli za zadanie wychowywać, opiekować się i wspierać Aidena”.

jm

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----