----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

01 kwietnia 2022

Udostępnij znajomym:

Domino's Pizza z Singapuru reklamuje dziś klawiaturę komputerową dla graczy, którzy nie mają czasu przerywać gry, a poczuli się głodni.

W prawym dolnym rogu zamontowano klawisz, który po naciśnięciu automatycznie wysyła zamówienie na pizzę do Domino`s.

Wielu zasmuciła informacja, że to tylko żart. No cóż...

dominos_t.PNG

McDonald's Australia zaoferował specjalny smakołyk, połączenie smaków, o nazwie Sweet 'N Sour Sundae. To lody waniliowe w polewie słodko-kwaśnej zwykle stosowanej do mięs. Sugeruje się, by maczać w tym frytki... że...co?

mcdonalds.PNG

Sieć supermarketów Aldi promowała na Instagramie aplikację do szukania drugiej połówki o nazwie Aldi Findr. Wpisujemy nasze ulubione produkty, typu pizza z kalafiora, masło orzechowe, truskawki organiczne, a program dopasuje osobę o podobnych upodobaniach zakupowych, co pomóc ma w nawiązaniu romantycznej znajomości.

Niektórzy napisali do Aldi, by sobie nie robił żartów, tylko stworzył taką aplikację naprawdę. „To niesamowity pomysł!" – zasugerowała użytkowniczka katherinegibb75.

aldi.PNG

Firma sprzedająca diamenty Rare Carat ma taką promocję 1 kwietnia: ubezpieczenie związku o nazwie „NoPressure”. W momencie kupowania pierścionka zaręczynowego można nabyć polisę, która „może zostać aktywowana w momencie zerwania zaręczyn” i gwarantuje wypłatę odszkodowania za czas i energię włożoną w związek. Bomba, nie?!

ubezpiecznie_rare_carat.PNG

To tylko garstka pomysłów na jakie wpadły firmy w różnych częściach świata. Na pewno do końca dnia lista udanych i słabszych dowcipów primaaprilisowych będzie bardzo długa.

A Wam się żart dziś udał?

rj

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----