----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij znajomym:

10 grudnia na świątecznej kolacji spotkali się pracownicy firmy Procom oraz redakcji tygodnika Monitor. To już 29. edycja przedświątecznych spotkań organizowanych przez właścicieli firm, Pawła Pustelnika i Jacka Zaworskiego. Wieczór w Granite City Food & Brewery był dobrą okazją do spotkania się twarzą w twarz i podsumowania mijającego roku.

Pomimo wciąż występujących pandemicznych obostrzeń i niedogodności, mijający rok był dla tygodnika Monitor lepszy niż poprzedni, zapewniał redaktor naczelny czasopisma Rafał Jurak.

„Był to rok, w którym dokonaliśmy pewnych zmian, które zauważyli i pozytywnie odebrali nasi Czytelnicy. Monitor jest bardzo popularny i ma największy nakład wśród polskojęzycznych gazet na terenie aglomeracji chicagowskiej. Podobnie w internecie, nasza strona jest najczęściej odwiedzanym polonijnym portalem w Chicago.

W dalszym ciągu zamierzamy zmieniać szatę graficzną i dodawać nowe elementy, o których jeszcze nie chciałbym mówić. Nie zmienia się profil pisma, pozostajemy gazetą informacyjno-ogłoszeniową, i chociaż w polu naszego zainteresowania dominują wydarzenia miejscowe, coraz częściej poruszamy też tematy ogólnokrajowe.

Z przyjemnością mogę powiedzieć, że zamieszczane na naszych łamach informacje i ogłoszenia są skuteczne i przynoszą wymierne korzyści naszym sponsorom. Monitor od prawie 30 lat był i jest tytułem otwartym na wydarzenia polonijne, co traktujemy jako swojego rodzaju misję, którą podjęliśmy od początku istnienia.

Z okazji zbliżających się świąt wszystkim Czytelnikom życzę, aby Monitor zawsze spełniał ich oczekiwania i rozwijał się z korzyścią dla wszystkich. Pracownikom i osobom współpracującym z redakcją pragnę podziękować za ich pracę oraz za to, że dokładają swoją cegiełkę do istnienia i rozwoju naszego tygodnika”.

Równie korzystny i udany był rok 2021 dla firmy Procom. W ocenie współwłaściciela Pawła Pustelnika kompania się systematycznie rozwija. Zatrudnia coraz więcej ludzi. Zdobywa nowe rynki. Firma specjalizuje się w automatyzacji i obsłudze domów indywidualnych oraz na rynku obiektów komercyjnych. Wykonuje systemy automatyzacji i bezpieczeństwa dla agencji stanowych, federalnych oraz szkół i innych budynków.

„Był to ciężki i szalony rok, jeżeli chodzi o zagrożenie wirusem Covid-19. Niemniej jakoś udało się przez to wszystko przejść i wielka w tym zasługa całej załogi, której dzisiaj mam okazję podziękować za zaangażowanie i pracę”.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Baraniak/NEWSRP