----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

07 października 2020

Udostępnij znajomym:

Drugiego października na polu golfowym Carriage Greens C.C. w Darien odbyły się zespołowe zawody golfowe zorganizowane przez Polsko-Amerykańską Izbę Gospodarczą. Udział w imprezie wzięło 106 uczestników podzielonych na czteroosobowe ekipy.

Rywalizacja polegała to na tym, że najlepsze uderzenie jednego z członków danego zespołu było punktem wyjścia do kolejnych uderzeń pozostałych zawodników.

Po za kończeniu blisko 5 godzin trwającej rywalizacji okazało się, że najlepiej poradziła sobie drużyna w składzie: Anna Marek, Iwona Filipiak Cezary Romeyjko i Marek Placek, którzy uzyskali 55punktów, 15 poniżej normy. Na drugim miejscu z wynikiem o 1 punkt gorszym zameldowała się ekipa w składzie: Joe Mulica, Andy Skik, Dariusz Miros i Marek Harenza. Najdłuższym uderzeniem popisał się Matt Placek. Najbliżej dołka na polach oznaczonych numerami 2 i 12 uderzali T. Pillachay i Greg Adams. Na dziurze osiemnastej celne trafienie z najdłuższej odległości od dołka zaliczył Peter Woźniczka.

Podczas ceremonii wręczenia nagród prowadzonej przez organizatora turnieju Grzegorza Handzla i dyrektora wykonawczego PACC Bogdana Puksztę odbyła się loteria fantowa wielu cennych upominków. Najwięcej szczęścia w losowaniu miał Waldemar Czerpak, prezes Polsko-Amerykańskiego Stowarzyszenia Kontraktorów i Budowniczych, który czterokrotnie wychodził po odbiór nagród. W znaczy sposób pomógł jednak losowi wykupując 100 kuponów loteryjnych. Uczestniczka zawodów Grażyna Skoczeń z PACC podpisywała książki swojego autorstwa „Ten zapach miał kolor niebieski”.

„To był najlepszy dzień mojego życia. Wspaniała pogoda, fantastyczni ludzie, jednym słowem było cudownie” – podsumowała zawody prezes PACC Iwona Filipiak, która grała w zwycięskiej ekipie.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Baraniak

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----