----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

14 lutego 2022

Udostępnij znajomym:

W miniony weekend rozpoczęły się największe targi samochodowe w Stanach Zjednoczonych.

Tegoroczne Chicago Auto Show odbywa się w dniach 12-21 lutego, w godzinach od 10 rano do 10 wieczorem każdego dnia, z wyjątkiem ostatniego, który zakończy się o godz. 8 wieczorem.

Na targach pojawią się popularne w latach poprzednich eksponaty, takie jak wewnętrzne tory testowe Camp Jeep i Ram Truck Territory, będą także oferowane przejazdy na zewnątrz ulicami Chicago.Wśród marek prezentujących nowe modele pojawią się między innymi Subaru, Ford czy Chevrolet.

Bilety są dostępne na stronie: ChicagoAutoShow.com w cenie $15 dla dorosłych, $10 dla dzieci (w wieku od 4 do 12 lat) i seniorów powyżej 62. roku życia. Dzieci do 3 roku życia wchodzą bezpłatnie z osobą dorosłą posiadającą bilet wstępu.

Aby wejść na tegoroczną wystawę nie jest wymagany dowód szczepienia przeciwko Covid-19, w dalszym ciągu obowiązuje wymóg noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych przez wszystkie osoby powyżej 2 roku życia. Wyznaczone zostały obszary do spożywania jedzenia i picia, a wejście do nich będzie wymagało okazania dowodu szczepienia. Napoje i pożywienie z zewnątrz nie są dozwolone na Chicago Auto Show 2022.

jm

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----