----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

26 kwietnia 2022

Udostępnij znajomym:

Jednodniowe bilety trafią do sprzedaży w środę, a ich ceny zaczynają się od 125 dolarów. Nowością w tym roku będą 2-dniowe i 3-dniowe wejściówki. Karnety czterodniowe są już w sprzedaży.

Czterodniowy festiwal muzyczny obejmie występy ponad 170 artystów na 8 scenach w Grant Park, i odbędzie się w dniach od 28 do 31 lipca. Organizatorzy ogłosili już listę gwiazd, które wystąpią podczas festiwalu. Metallica, Dua Lipa, J. Cole, Green Day, Doja Cat, Machine Gun Kelly, Lil Baby i Kygo – to tylko niektóre z nich. Wzorem lat ubiegłych nieodłączną częścią festiwalu muzycznego jest również festiwal kulinarny – potrawy będzie serwować 35-ciu szefów kuchni i restauracji. Pełny rozkład dostępny jest na stronie www.lollapalooza.com.

Organizatorzy zaznaczają, że podobnie jak w zeszłym roku, na imprezie może być wymagane przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny - takie jak negatywne testy na koronawirusa, maski czy dowód szczepienia. Szczegóły zostaną ogłoszone kilka dni przed festiwalem – ma to być zależne od aktualnej sytuacji epidemicznej.

W poprzednich latach, każdego roku w festiwalu uczestniczyło łącznie ponad 400,000 osób. Ze względu na pandemię koronawirusa, edycja 2020 odbyła się wyłącznie wirtualnie. W ubiegłym roku festiwal odbył się stacjonarnie, ale pod ścisłym reżimem sanitarnym - jednym z głównych warunków postawionym uczestnikom Lollapaloozy było pełne zaszczepienie lub negatywny wynik testu na obecność COVID-19. Ponad 90 procent osób, które zjawiły się w parku Granta było zaszczepionych. Oficjalne dane mówiły o ponad 200 zakażeniach po festiwalu. W ubiegłorocznej, czterodniowej edycji wzięło udział 385 tys. ludzi.

Pełna lista artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu Lollapalooza:
Jane’s Addiction, Glass Animals, Billy Strings, Big Sean, The Kid Laroi, Jazmine Sullivan, Don Toliver, Charli XCX, Idles, Turnstile, Kaskade, Rezz, The Marías, Zhu, YG, Dominic Fike, King Princess, Wallows, Still Woozy, Girl in Red, Ashnikko, Denzel Curry, BLXST, Black Coffee, Duke Dumont, Polo & Pan, Liquid Stranger, CloZee, Willow, Royal Blood, Måneskin – zwycięzca tegorocznej Eurowizji, Manchester Orchestra, Cordae, Local Natives, Tove Lo and Caroline Polachek. Będą także - John Summit, Beach Bunny, Horsegirl i Jackie Hayes. Wśród nowych wykonawców są Remi Wolf, Fletcher, Zach Bryan, PinkPantheress, Muna, Goth Babe, Role Model, Wet Leg, Gracie Abrams, Pi'erre Bourne, Glaive i Maude Latour.

jm

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----