Szukaj nas!
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Ten elektroniczny billboard znajduje się gdzieś na terenie naszej aglomeracji. Wskaż to miejsce, a weźmiesz udział w losowaniu wartościowych nagród, którymi są:

- Promocja Twojej firmy na łamach tygodnika Monitor oraz na stronie MonitorLocalNews.com
To pakiet wartości $1,000, który możesz wykorzystać w okresie roku w postaci reklam, banerów, tekstów sponsorowanych w formie drukowanej, internetowej lub ich połączeniu*

oraz  

- Nowoczesna kamera bezpieczeństwa Nest Cam Indoor wartości $130, która poinformuje Cię o wykrytej aktywność w domu i pozwoli na komunikację w obydwie strony za pomocą aplikacji w telefonie.

Wystarczy wskazać miejsce, w którym znajduje się nasz billboard reklamowy. Podaj przybliżone współrzędne tego miejsca, orientacyjny adres, lub opisz rejon, w którym jest widoczny. Odpowiedź prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jeśli będzie poprawna, weźmiesz udział w losowaniu nagród. Konkurs trwa do czwartku, 20 sierpnia włącznie.

Powodzenia!

* Treść promocji podlega akceptacji redakcji; suma $1,000 do wykorzystania w okresie roku od daty zakończenia konkursu; obowiązują pewne ograniczenia dotyczące ilości i wartości reklamy w jednym wydaniu tygodnika.