Tajemniczy oficer
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Dwujęzyczny audiobook o najnowszej historii Polski nie tylko dla dzieci

12-letni Michael, zupełnie niespodziewanie, spędza kilka wakacyjnych dni ze swoją polską rodziną w Warszawie, kiedy jego rodziców zatrzymują w Nowym Jorku sprawy zawodowe. Chłopiec zupełnie nie spodziewa się, że obce miasto tak poruszy jego wyobraźnię, kiedy z kuzynką Kasią w roli przewodnika powoli odkrywa losy sierpniowej Warszawy. A brawurowa historia tajemniczego oficera sprawia, że długo nie może zmrużyć oka...

„Tajemniczy Oficer” to książka skierowana do dzieci i młodzieży, szczególnie tych urodzonych poza granicami Polski, przygotowana przez Muzeum Izba Pamięci Generała Kuklińskiego w listopadzie tego roku. Przybliża najnowszą, powojenną historię Polski poprzez pryzmat losów oficera Sztabu Generalnego Ryszarda Kuklińskiego. Autorem książki jest Jan Łada, kustosz Izby Pamięci Generała Kuklińskiego, który wielokrotnie już przedstawiał losy tajnej misji „Jacka Stronga” najbardziej wymagającym odbiorcom – tym odwiedzającym muzeum z rodzicami!

Publikacja jest już dostępna w postaci e-booka (z pięknymi, subtelnymi grafikami) oraz audiobooka w polskiej i angielskiej wersji językowej – dzięki czemu kolejne pokolenia Polonii mogą poznać najnowszą historię Polski bez względu na poziom znajomości języka polskiego. Audiobook w wersji polskojęzycznej czyta Filip Frąckowiak, dyrektor Muzeum Izba Pamięci Generała Kuklińskiego. Po angielsku historię „Jacka Stronga” przybliża młodym czytelnikom Philip Lenkovsky, hollywoodzki aktor od kilku lat mieszkający w Warszawie.

Rodzice, którzy chcą przybliżyć najnowszą historię Polski swoim dzieciom oraz wszyscy zainteresowani tą nową pozycją mogą bezpłatnie pobrać e-book czy audiobook wchodząc na stronę: https://www.generalkuklinski.com/audiobook-ebook/

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zdania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.