„Teatr Nasz” - magiczne kolędowanie
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

„Świeć gwiazdeczko, świeć”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Przybieżeli do Betlejem” oraz wiele innych kolęd i pastorałek rozbrzmiewało w sali bankietowej „Hunters” na wieczorze kolędniczym przygotowanym i wystawionym przez artystów „Teatru Naszego”.

Ponad dwie godziny trwał kolędniczy koncert w wykonaniu artystek tej grupy teatralnej przeplatany gościnnymi występami Mirosławy Sojki-Topór, Agaty Paleczny oraz scenkami o tematyce świątecznej w wykonaniu dyrektora teatru Andrzeja Krukowskiego i muzycznymi solówkami na trąbce Sławomira Maciejczyka. Wykonawcom akompaniowała grająca na wiolonczeli Lilianna Wosko, Bartek Ciężobka na pianinie oraz Marek Lichota na akordeonie. Magię kolędniczego koncertu przygotowanego i wystawionego przez „Teatr Nasz” podkreślały białe, wręcz anielskie stroje wykonawczyń zwieńczone czerwienią gwiazdy betlejemskiej.

„To bardzo szczególny wieczór, bo dzisiaj „Teatr Nasz” występuje w przyjaznych progach „Hunters Restaurant” Janusza i Doroty Habel. Ludzie spędzają fantastyczny wieczór, bo to święta. Chcemy być częścią wśród was, chcemy być z wami. Teatr chce dołożyć malutką gwiazdeczkę do waszej radości. Dzisiaj dziewczyny na scenie, to wręcz anioły. Z okazji świąt i Nowego Roku pragnę życzyć im dużej woli twórczej podpartej dużym zdrowiem i siłą, która w nich drzemie” – powiedział twórca grupy Andrzej Krukowski.

Kierowany przez niego teatr mijający rok może zaliczyć do bardzo udanych. Odbyły się trzy premiery. Zorganizowany został I Kongres Teatru Polskiego. Trwają próby do „Kwartetu” Szefera. Premiera odbędzie się w lutym 2020 roku podczas „Chopin in The City” pod dyrekcja Grażyny Auguścik.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Baraniak