----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

28 czerwca 2022

Udostępnij znajomym:

Devon Reid, odpowiedzialny za propozycję ustawy, która pozwoliłaby wszystkim osobom chodzić topless po wszystkich plażach w Evanston, mówi o zmianach w imię równości dla wszystkich.

„Oznaczałoby to, że kobiety miałyby prawo, zarówno kobiety, jak i wszystkie osoby posiadające piersi, do chodzenia topless w miejscach publicznych” – powiedział Reid. „Od czasu tej publicznej dyskusji rozmawiałem z kobietami, które chorowały na raka piersi i przeszły podwójną mastektomię, skontaktowały się ze mną i powiedziały, że są wdzięczne, że ta ustawa jest rozpatrywana. Członkowie społeczności trans, niezależnie od tego, czy są to transpłciowi mężczyźni, czy transpłciowe kobiety, kontaktują się ze mną. Są wdzięczni, że to jest rozważane”.

Miejskie rozporządzenie dotyczące nagości publicznej obowiązuje od lat 50. XX wieku i nie pozwala na eksponowanie kobiecych piersi.

Jednak nowa propozycja ma także przeciwników. Niektóre osoby odwiedzające miejską plażę nie kryły zdziwienia słysząc o takiej możliwości.

„Evanston to niesamowite miejsce z dużą ilością wolności i wspaniałych rzeczy. Po prostu myślę, że brzmi to trochę śmiesznie” – powiedziała mieszkanka miasta Wendy Metter.

Inni przyznali, że chociaż sami nie udaliby się na plażę topless, nie powinno to powstrzymywać pozostałych osób.

„Myślę, że to osobiste wybory ludzi i nie powinniśmy mówić innym, jak mają żyć” – powiedział Syd Otto.

Reid ma nadzieję, że miasto Evanston będzie mogło podążać za innymi społecznościami North Shore, takimi jak Skokie i Winnetka, dając każdemu prawo do obnażenia klatki piersiowej.

jm

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----