----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

01 sierpnia 2022

Udostępnij znajomym:

32-letni Thomas Dobosz z Rolling Meadows w wypadku stracił żonę i czwórkę dzieci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godz. 2 w nocy w okolicy Hampshire, około 50 mil od Chicago, kiedy rodzina Dobosz jadąc na zachód autostradą I-90 zderzyła się czołowo z jadącą pod prąd 22-letnią Jennifer Fernandes z Carpentersville. Oba samochody stanęły w płomieniach. Fernandes zginęła na miejscu, podobnie jak wszyscy pasażerowie drugiego samochodu: 31-letnia Lauren Dobosz i pięcioro dzieci: dwie 13-latki, chłopcy w wieku 6 i 7 lat oraz 5-letnia dziewczynka.

Thomas Dobosz w krytycznym stanie trafił do szpitala.

Sąsiedzi pochodzącego z Rolling Meadows małżeństwa twierdzą, iż mieli oni czworo dzieci, a piąta nieletnia ofiara to koleżanka ich najstarszej córki.

„Kiedy dowiadujesz się, że to ludzie, których znasz od wielu lat, uderza to w ciebie zdecydowanie mocniej” – powiedział David Moreno, jeden z sąsiadów. „Utrata rodziny w takim ułamku sekundy nie będzie dla nikogo łatwa”.

Współpracownik Lauren Dobosz, Kenny Felton, jest wstrząśnięty nagłą stratą. „Kochała swoje dzieci i męża” – powiedział Felten. – „To było jej życie”.

Policja stanowa wciąż próbuje ustalić, dlaczego Fernandes jechała pod prąd po autostradzie. Tragiczna katastrofa przyczyniła się do kolejnego wypadku na drodze. Kiedy jadąca po autostradzie ciężarówka zatrzymała się, aby umożliwić lądowanie medycznego helikoptera, kolejna ciężarówka nie zdążyła wyhamować i uderzyła w pojazd przed sobą. W wyniku uderzenia uszkodzona została przyczepa, a przewożony towar rozsypał się na jezdnię. Jedna osoba odniosła niewielkie obrażenia.

jm

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----