----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

28 sierpnia odbyło się otwarcie sklepu „Deli 4 You” przy 9 E. Camp McDonald w Prospect Heigts, który w ostatnim czasie został rozbudowany i odnowiony. Mistrzem ceremonii był burmistrz miasteczka Nicholas Helmer w asyście radnych Danielle Dash i Wendy Morgan-Adams oraz Deputy Clerk Karen Schultheis.

Goście honorowi wraz z właścicielką delikatesów Margaret Antonik i jej córką Joanną dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi, pokroili okolicznościowy tort dla klientów oraz zwiedzili wnętrze delikatesów. Burmistrz z uznaniem mówił o inicjatywie rozbudowy i przebudowy sklepu, który pod tym adresem działa już od 2009 roku i stał się zalążkiem sieci, która liczy obecnie cztery placówki na terenie aglomeracji chicagowskiej. Gospodarz miasteczka powiedział, że bardzo sobie ceni współpracę z właścicielką delikatesów Margaret Antonik i jej córką Joanną, menadżerem ds. biznesu i marketingu. „Jestem pod wrażeniem smacznych, wręcz znakomitych produktów, które można tutaj kupić i miłej obsługi ze strony personelu. Taki sklep był w naszym miasteczku bardzo potrzebny” – powiedział Nicholas Helmer.

DSC 4167

Uczestnicy ceremonii przecięcia wstęgi od prawej: Joanna Antonik, Wendy Morgan-Adams, Nicholas Helmer, Margaret Antonik i Danielle Dash

Otwarcie po okresie przebudowy zgromadziło liczne grono dotychczasowych i nowych klientów, na których czekały tego popołudnia liczne atrakcje. Jedną z nich był konkurs wiedzy z nagrodami. Goście mieli okazję do degustacji wielu przysmaków kuchni polskiej.

„Mieliśmy dzisiaj bardzo dużą imprezę, bo po remoncie sklep podwoił swoją powierzchnię. Mamy teraz więcej stoisk oraz szeroką gamę nowych produktów, które oferujemy naszym klientom. Gościliśmy burmistrza Nicholasa Helmera ze współpracownicami i liczne grono właścicieli firm dostarczających do nas swoje artykuły żywnościowe. Mieliśmy gry, konkursy i zabawy. Wystarczyło odpowiedzieć na stosunkowo proste pytania, aby wrócić do domu z nagrodą” – podsumowała uroczystość Joanna Antonik.

„Bardzo często robię tutaj zakupy. Lubię ten sklep, a teraz po otwarciu, po modernizacji jest bardzo ładnie i funkcjonalnie. Aż się nie chce wychodzić. Tutaj znajdę wszystko, co potrzebuję. Przyjeżdżam bardzo często” – powiedziała Zofia Kierno, która jest stałą klientką tych delikatesów.

DSC 4218 2 2

Goście w asyście gospodarzy rozkroili tort dla klientów, którzy w czasie uroczystego otwarcia zawitali do delikatesów „Deli 4 You”

Supermarket czynny jest przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty od godziny 8 do 8, a w niedzielę od 8 rano do 5 po południu. Usytuowany na placu przy południowo-wschodniej części skrzyżowania ulicy Camp McDonald z ulicą Elmhurst sklep zapewnia wygodny parking i zaprasza klientów widoczną z daleka tablicą świetlną.

Tekst i zdjęcia: AB/NEWSRP