Wielka świąteczna loteria dla Natalki
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Grupa Razem dla Natalki, która zbiera pieniądze na leczenie 5-letniej Natalki Jędrzejczak, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni, jest organizatorem świątecznej loterii, z której wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane na kosztowne rehabilitacje i niezbędny sprzęt. 

Razem możemy więcej – możemy pomóc dziewczynce w walce z jej chorobą, a jednocześnie wziąć udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród. Główną wygraną jest pobyt na Florydzie (Anne Marie Beach – 3 noce w 3 sypialniowym domku, z możliwością przedłużenia pobytu). Druga nagroda to odblokowany IPhone 8. Trzecią nagrodę stanowi ręcznie robiona szopka bożonarodzeniowa. Do wygrania będzie także wiele innych atrakcyjnych nagród, podarowanych przez sponsorów, którzy cały czas wspierają akcje pomocy chorym dzieciom.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zakup losu o wartości $5. Zakończenie sprzedaży nastąpi 12/13/2020 o godzinie 5 pm – tego dnia odbędzie się losowanie (przeprowadzone na żywo na stronie FB Razem dla Natalki) wszystkich atrakcyjnych nagród.

Najważniejsze w loterii jest to, iż cały dochód zostanie przeznaczony dla Natalki.

Losy będą sprzedawane

- personalnie - więcej informacji na stronie Facebook;

- internetowo - dokonując wpłaty na stronę GFM Natalki;

- na mini kiermaszach: 5 grudnia KD Market Schaumburg, 6 grudnia Góralska Chata

- drogą smsową pod numerami telefonu: Agnieszka, tel. 708-769-5619; Sylwia, tel. 773-550-7071; Monika, tel. 773-934-5455

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i pomocy Natalce, jednocześnie życząc powodzenia w losowaniu!

76