----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

11 stycznia 2022

Udostępnij znajomym:

Pandemia koronawirusa wywołuje powszechną panikę. Przekonał się o tym 13-latek z Houston, który po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa trafił do... bagażnika samochodu. Jego matce postawiono zarzuty - informuje ABC News.

Kobieta chciała w ten sposób odizolować chorego na koronawirusa 13-latka. Sprawa wyszła na jaw w miniony poniedziałek, w punkcie testowym drive-thru, w północno-zachodnim Houston. 41-lenia mieszkanka Houston zawiozła tam syna po tym, jak domowy test na obecność koronawirusa okazał się dla młodzieńca pozytywny.

Warto dodać, że "pomysłowa" mama jest, a przynajmniej dotychczas była, nauczycielką.Chłopca zamkniętego w bagażniku odkryła Bevin Gordon, dyrektor ds. zdrowia okręgu szkolnego Cypress-Fairbanks. Urzędniczka zbierała informacje o osobach, które przyjechały do punktu testowego typu drive-thru:

"Matka stwierdziła, że umieściła syna w bagażniku, by zapobiec narażeniu się na ewentualne zakażenie COVID-19 podczas jazdy na stadion w celu przeprowadzenia dodatkowych testów" - czytamy w upublicznionych dokumentach sądowych. Gordon upomniała matkę i wezwała policję. Po reprymendzie 13-latek przesiadł się na tylne siedzenie samochodu. Kobieta nie została aresztowana. Jednak jak donosi ABC News - jej kariera nauczycielska stoi  pod znakiem zapytania. Obecnie została została wysłana na urlop.

al

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----