Zamknięte w Thanksgiving
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Chociaż za początek sezonu świątecznych zakupów od wielu lat uważany był Czarny Piątek, następujący tuż po Święcie Dziękczynienia, coraz więcej sprzedawców, sieci sklepów czy centrów handlowych otwierało swoje drzwi juz w czwartek, starając się przyciągnąć jak największą liczbę klientów. W tym roku sytuacja się zmieniła.

Święto Dziękczynienia wypada w tym roku w czwartek, 26 listopada. Wydaje się, że po raz pierwszy od dłuższego czasu wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku zaczną się rzeczywiście w piątek, ponieważ coraz więcej firm zapowiada, że pozostaną zamknięte w Thanksgiving.

Oto lista tych, które już teraz zapowiedziały, że tego dnia pozostaną zamknięte, opracowana przez portal BlackFriday.com:

Bed Bath & Beyond
Firma powołuje się na obawy dotyczące bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa i zamierza pozostać zamknięta w Święto Dziękczynienia 2020.

Best Buy
Best Buy ogłosił już w lipcu, że klienci będą mogli robić zakupy poprzez aplikacje mobilne i online, ale sklepy stacjonarne pozostaną tego dnia zamknięte. Firma nie podała jeszcze godzin rozpoczęcia wyprzedaży z okazji Black Friday, ale zapowiedziała, że jej oferty świąteczne pojawią się na początku listopada.

Dick's Sporting Goods
Sieć sklepów poinformowała w lipcu, że pozostanie zamknięta w Thanksgiving. Sklepy będą otwarte w normalnych godzinach w środę. Nie podano jeszcze godzin otwarcia w Czarny Piątek.

Foot Locker
Klienci mogą spodziewać się regularnych godzin otwarcia sklepów 25 listopada, ale zostaną one zamknięte w Święto Dziękczynienia.

Home Depot
Home Depot do tej pory zawsze zamykało drzwi swoich sklepów w Thanskgiving i w tym roku planuje zrobić to samo, dodając, że oferty z okazji Black Friday będą dostępne zarówno w sklepach, jak i online, i że rozpoczną się one na początku listopada, aby uniknąć "szaleństwa zakupów".

JcPenney
Latem firma zapowiedziała, że jej sklepy zostaną zamknięte w Święto Dziękczynienia. Dyrektor generalna JCP, Jill Soltau, poinformowała w wydanym oświadczeniu: "Nasi wspaniali współpracownicy wykazali się duchem walki, odwagą i niezachwianym zaangażowaniem w służenie naszym klientom".

Kohl's
Kohl's powołuje się na obawy dotyczące bezpieczeństwa w związku z koronawirusem, z powodu których sklepy pozostaną zamknięte w Święto Dziękczynienia.

Macy's
Dla niektórych Macy's to tradycja Święta Dziękczynienia. Do tej pory była to jedna z sieci sklepów otwieranych coraz wcześniej i wcześniej w Święto Dziękczynienia. W tym roku pozostaną one zamknięte. Firma zapowiada, że klienci będą mogli znaleźć najlepsze oferty na stronie internetowej i za pośrednictwem aplikacji.

Office Depot / Office Max
Sklepy tradycyjnie pozostawały zamknięte w Święto Dziękczynienia i w tym roku będzie tak samo.

Sam's Club
Sam's Club należy do Walmart Inc. Zarówno sklepy sieci Sam's jak i Walmart pozostaną zamknięte w Thanksgiving.

Target
"To nie jest dobry rok na tłumy klientów" - poinformowała firma w swoim oświadczeniu wydanym latem, zapowiadając, że wszystkie jej sklepy pozostaną zamknięte w Święto Dziękczynienia.

Ulta
Ulta zapowiedziała, że sklepy zachowają tradycyjne godziny otwarcia w środę, 25 listopada i będą zamknięte w Thaksgiving. Nie ogłoszono jeszcze świątecznych godzin otwarcia.

Walmart
Walmart był jedną z pierwszych sieci, która ogłosiła, że w tym roku pozostanie zamknięta w Thanksgiving. Sklepy będą otwarta w tradycyjnych godzinach w środę. Nie podano jeszcze godzin otwarcia z okazji Black Friday.

JM