Znamy zwycięzcę
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Po ośmiu tygodniach głosowania i zawężania listy zgłoszeń, konkurs na najfajniejszą rzeczy wyprodukowaną w Illinois został rozstrzygnięty. Zwycięzcą jest samoregulujący się grzejnik sygnalizacji świetlnej.

Samoregulujące się ogrzewanie sygnalizacji świetlnej wyprodukowane przez firmę Termico Technologies w Elk Grove Village zajęło pierwsze miejsce. O wyniku zadecydowali wyborcy w całym stanie.

Grzejnik wykorzystuje cząsteczki przewodzące do ogrzewania sygnalizacji świetlnej w zimie, dzięki czemu pozostaje ona widoczna i wolna od lodu i śniegu.

„Ten konkurs jest celebracją innowacyjności i pomysłowości produkcyjnej, które nie tylko pomogą rozwiązać ten kryzys zdrowotny i gospodarczy, ale także doprowadzą do ożywienia naszego stanu” – powiedział prezes i dyrektor generalny Illinois Manufacturer’s Association, Mark Denzler.

„Ten wyjątkowy, energooszczędny produkt wpływa na nasze życie każdego dnia, pomagając zapewnić, że ludzie podróżujący po naszych drogach, i towary nimi przewożone, docierają do miejsca przeznaczenia bezpiecznie i efektywnie” – powiedział na temat tegorocznego zwycięzcy.

W tym roku do konkursu zgłoszono 311 indywidualnych produktów z całego stanu, na które oddano ponad 300,000 głosów.

„„Obserwowanie, jak rozwija się Makers Madness było naprawdę ekscytujące” - powiedział regionalny wiceprezes ds. rozwoju biznesowego firmy Comcast, Sean McCarthy. „Konkurs stworzył miejsce dla producentów z Illinois i innowacyjnych produktów, które wprowadzają na światową scenę”.

jm