----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

01 sierpnia 2022

Udostępnij znajomym:

Z informacji pochodzących ze strony megamillions.com wynika, że w piątkowym rekordowym losowaniu Mega Millins padła tylko jedna główna wygrana. Los ten został kupiony na stacji benzynowej Speedway w Des Plaines, a nagroda wynosi 1.28 miliarda dolarów.

Zwycięskie liczby to 13-36-45-57-67, Mega Ball: 14.

„Jesteśmy podekscytowani, że byliśmy świadkami jednej z największych wygranych w historii Mega Millions” - powiedział w oświadczeniu na stronie internetowej loterii Pat McDonald, obecny dyrektor generalny Mega Millions Consortium. „Chcemy dowiedzieć się, kto wygrał i nie możemy się doczekać, aby wkrótce pogratulować zwycięzcy!”.

1.28 miliarda to trzecia najwyższa nagroda w krajowej loterii. Kumulacja była tak duża, ponieważ od 15 kwietnia nikt poprawnie nie wytypował wszystkich sześciu liczb. To 29 kolejnych losowań bez głównej wygranej.

Pełna suma wygranej dotyczy tylko zwycięzcy, który wybierze opcję ratalną wypłacaną rocznie przez okres 29 lat. Większość jednak decyduje się na opcję gotówkową, która w piątkowym losowaniu wynosiła 747.2 miliona dolarów.

Szanse na główną wygraną wynosiły 1 do 302.5 miliona.

Według Illinois Lottery sklep, w którym kupiono szczęśliwy los, za samo jego sprzedanie otrzyma pół miliona dolarów. Sprzedawca ze Speedway, który odebrał telefon, ale odmówił podania swojego nazwiska, powiedział, że nie został jeszcze oficjalnie powiadomiony, że sprzedał zwycięski bilet i że dowiedział się o tym od dziennikarzy.

Illinois jest jednym ze stanów, w których zwycięzcy ponad 250,000 dolarów mogą zdecydować się na nieujawnianie swoich nazwisk, a rzeczniczka Camelot Illinois Emilia Mazur powiedziała, że zdecydowana większość właśnie tak robi.

Nawet urzędnicy loterii mogą przez chwilę nie wiedzieć, kto wygrał, ponieważ zwycięzcy nie muszą zgłaszać się od razu. A zwycięski los mógł zostać kupiony przez grupę ludzi.

jm

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----