----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Chicago wpowadza kolejne złagodzenie ograniczeń, w związku z czym zaczynają się ponownie otwierać kolejne biznesy i miejsca publiczne. Wymieńmy więc kilka znanych:

NAVY PIER: Ta popularna atrakcja turystyczne nad jeziorem planuje kilkuetapowe otwarcie już od piątku, 30 kwietnia, począwszy od niektórych terenów na zewnątrz oraz kilku rejsów w ograniczonym rozkładzie i pojemności.

W każdą sobotę maja o godzinie 9 wieczorem zobaczyć tam będzie można 10 minutowy pokaz sztucznych ogni.

LONDON HOUSE CHICAGO: Słynny LH Rooftop na 22 piętrze zostało ponownie otwarte, w tym restauracji na świeżym powietrzu. 85 E. Wacker Drive.

FOUR SEASONS HOTEL W CHICAGO: Ponowne otwarcie 30 kwietnia ze specjalnymi cenami i ofertami dla podróżnych.

CHICAGO CULTURAL CENTER: Podczas gdy prace remontowe potrwają jeszcze do początku 2022 r., zabytkowy budynek, który ze względu na pandemię został zamknięty w marcu 2020 r., zostanie ponownie otwarty 2 czerwca, oferując zwiedzającym nowe atrakcje.

COCO PAZZO CAFE: Popularna włoska restauracja przy 212 E. Ohio została ponownie otwarta 14 kwietnia. W zależności od pogody dostępne są również posiłki na świeżym powietrzu na poziomie ulicy. Siostrzana lokalizacja na River North, przy 300 W. Hubbard St., oferuje również patio i miejsca do siedzenia wewnątrz.

WILLIS TOWER SKYDECK: Atrakcja na 103 piętrze najwyższego budynku w Chicago została już otwarta dla publiczności 23 kwietnia. Wejściówki na określony dzień i gidzinę. Ich rezerwacja i zakup na stronie theskydeck.com