----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

01 czerwca 2021

Udostępnij znajomym:

Od osób odwiedzających Chicago nie będzie już wymagane poddanie się kwarantannie lub uzyskanie negatywnego wyniku testu przed przyjazdem do miasta. Po raz pierwszy od lipca 2020 roku lista stanów, wobec których stosowane są takie ograniczenia, jest pusta.

Urzędnicy ds. zdrowia publicznego poinformowali, że obecnie żadne stany nie odnotowują 15 przypadków na 100,000 mieszkańców, co jest przyczyną wymagania od gości spoza stanu poddania się kwarantannie lub uzyskania negatywnego wyniku testu.

Wszystkie 49 stanów, Waszyngton oraz Portoryko są wymienione na „żółtym” poziomie, który nie ma żadnych ograniczeń dotyczących kwarantanny, szczepień czy testów na koronawirusa. Ograniczenia dotyczące podróży są aktualizowane co dwa tygodnie i zaczynają obowiązywać w piątek o północy.

Informacja, która pojawiła się we wtorek, ma w dużej mierze znaczenie symboliczne, ponieważ nakazy dotyczące podróży nie były egzekwowane przez urzędników miejskich i miały jedynie charakter edukacyjny. Oznacza jednak kolejny kamień milowy na drodze do pełnego ponownego otwarcia.

jm

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----