Do wygrania karty upominkowe, bilety na Lollapaloozę
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Aby uczcić moment ponownego otwarcia, które nastąpiło w piątek, oraz w dalszym ciągu zachęcać mieszkańców do szczepień, Chicago oferuje możliwość wygrania kart podarunkowych, jednodniowych wejściówek na festiwal Lollapalooza oraz inne nagrody w pełni zaszczepionym osobom.

Karty upominkowe wartości $250

Do 4 lipca setki kart podarunkowych w wysokości 250 dolarów będą dostępne w różnych biznesach na terenie całego miasta w weekendy – poinformowała burmistrz Lightfoot podczas piątkowej konferencji prasowej. Karty podarunkowe mogą być wykorzystane w 4,000 sklepów i restauracji w całym mieście.

Aby mieć szansę na otrzymanie jednej z kart podarunkowych, należy udać się do uczestniczącej w wydarzeniu firmy i powiedzieć: „Open Chicago” – powiedziała Lightfoot. 

Lollapalooza

Miasto nawiązało współpracę z organizatorami festiwalu, dzięki czemu dla szczęśliwców dostępnych będzie 1,200 jednodniowych karnetów.

Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie biletu, należy zarejestrować się online na szczepienie 26 czerwca w jednym z czterech punktów szczepień prowadzonych przez miasto – powiedziała dr Allison Arwady, szefowa chicagowskiego Departamentu Zdrowia Publicznego.

Każde z tych miejsc będzie oferować wejściówki na jeden dzień festiwalu. Lollapalooza odbędzie się w Grant Park w dniach od 29 lipca do 1 sierpnia.

Koncerty

Chicago organizuje cykl koncertów tylko dla osób w pełni zaszczepionych. Ci, które zarejestrują się na szczepienia na Chicago State University od poniedziałku do czwartku, otrzymają bilet na koncert 1 lipca, kiedy wystapi SaveMoney – poinformowała Arwady.

jm