Już niedługo otwiera się Six Flags
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Tego lata będziemy potrzebować osobnych wejściówek do regularnej części parku rozrywki Six Flags, znanej jako Great America, a osobnych do wodnego świata, czyli Hurricane Harbour.

Choć sam park otwiera się 24 kwietnia, to dopiero 29 maja zostanie otwarty park wodny. Jego goście będą mieli okazję po raz pierwszy spróbować najnowszej atrakcji, czyli przejażdżki na Tsunami Surge, najwyższej zjeżdżalni wodnej na świecie.

Opóźniony o rok z powodu pandemii Tsunami Surge będzie miał 86 stóp w najwyższym punkcie. Jazda będzie również szybka: uczestnicy mogą spodziewać się prędkości około 28 mil na godzinę, czyli 45km/h, pokonując zakręty w trzyosobowych urządzeniach pływających. W czasie przejażdżki będą bicze wodne i efekty wizualne w systemie AquaLucent.

Przedstawiciele parku poinformowali, że w przyszłości park wodny będzie oddzielony od Great America. Do tej pory goście mogli wejść tam wnosząc jedną opłatę za pobyt na całym terenie Six Flags. W tym roku będziemy musieli kupić oddzielne bilety do każdego parku rozrywki. Stali członkowie Six Flags i posiadacze karnetu sezonowego będą jednak nadal mieli dostęp do parku rozrywki i parku wodnego.

Niższe ceny w tym roku

Obecnie jednodniowe bilety do parku rozrywki zaczynają się od $39.99, a jednodniowe bilety do parku wodnego od $24.99. Karnety sezonowe zaczynają się od $59.99, co jest ceną karnetu od ponad 20 lat. Warto skorzystać.

rj