„Kochaliśmy AJ’a”
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Rodzina zastępcza, w której na okres półtora roku umieszczono odebranego rodzicom zaraz po urodzeniu Andrew AJ’a Freunda, który został znaleziony martwy w ubiegłą środę, opublikowała we wtorek oświadczenie, wspominając „szczęśliwego, kochającego zabawę 5-latka”.

W oświadczeniu napisano, że rodzinie zastępczej uniemożliwiono kontakt z AJ’em. Zostało ono wydane przez rodzinę zastępczą oraz jedną z biologicznych babć chłopca.

„My, jako rodzina, która z miłością troszczyła się o Andrew (AJ’a) przez pierwszych 18 miesięcy jego życia, a następnie pozwolono nam uczestniczyć w jego życiu przez kolejnych 26 miesięcy życia, dopóki jego rodzice nie powstrzymali nas przed dalszymi kontaktami z nim, chcemy, aby wszyscy wiedzieli, że AJ był przez nas kochany z całego serca.

W czasie, gdy przebywał on w naszym życiu, miał szczęśliwe, radosne życie. Ten mały mądry chłopczyk uwielbiał, kiedy czytaliśmy mu książki, lubił układać puzzle, bawić się pociągami Thomasa, wozami strażackimi, buldożerami oraz żółwiami Ninja. Był bardzo ciekawy świata i zawsze chciał wszystko wiedzieć i wszystko sprawdzić.

Był i zawsze będzie naszym kochanym małym chłopczykiem. W swoim krótkim życiu, AJ złożył najwyższą ofiarę, aby móc ocalić swojego młodszego brata i nienarodzone rodzeństwo. Jego życie nie pójdzie na marne. AJ zawsze będzie naszym małym super bohaterem.

Chcemy podziękować policji z Crystal Lake i okolicznym departamentom, agentom FBI oraz wszystkim służbom pierwszej pomocy i ogółowi naszej społeczności. Doceniamy dobroć, modlitwę, miłość i współczucie okazane przez wszystkich”.

Rodzice Andrew zostali zaaresztowani i oskarżeni o morderstwo pierwszego stopnia 5-latka z Crystal Lake.

W ubiegłym tygodniu rodzina Joann Cunningham, matki chłopca, powiedziała, że kobieta przestała się z nimi kontaktować kilka lat wcześniej. Mówili, że sześć lat temu uzyskali opiekę nad jej starszym synem ze związku z innym mężczyzną, a w ostatnim czasie starali się nakłonić ją do wyprowadzki razem z AJ’em i jego młodszym bratem.

Monitor

Udostępnij swoim znajomym: