----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----
Rafał Jurak

Rafał Jurak


Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij znajomym:

Miłośnicy rozrywki oferowanej w Six Flags Great America w podchicagowskim Gurnee muszą uzbroić się w cierpliwość. Na razie nieznana jest jeszcze data ponownego otwarcia, wiadomo jednak, że w momencie gdy to nastąpi, zasady wstępu będą inne.

Ten słynny park rozrywki ogłosił właśnie, że ponownie udostępniony zostanie dopiero w momencie, gdy będzie to bezpieczne i zgodne z zaleceniami stanowego departamentu zdrowia. Nieoficjalnie mówi się, że może chodzić o przełom czerwca i lipca.

Na razie zarząd parku poinformował o nowych zasadach przyszłych odwiedzin Six Flags. Przede wszystkim chodzi o ograniczenie liczby osób przebywających w parku w danym momencie.

„Chociaż nie ustalono ani nie ogłoszono konkretnych limitów, to bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych gości oraz pracowników jest najwyższym priorytetem. Chcemy zapewnić odpowiednią przestrzeń do zachowania bezpiecznej odległości od innych użytkowników parku” – napisano w oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej - „W tym celu ograniczymy pojemność naszych parków rozrywki tak, by spełniały zalecenia krajowych i lokalnych departamentów zdrowotnych dotyczące dystansowania społecznego".

Konieczna rezerwacja daty i godziny

W związku z tym każdy, kto będzie chciał odwiedzić Six Flags będzie musiał zarezerwować nie tylko datę, ale także godzinę swojej wizyty.

„Osoby posiadające rezerwację będą mogły wejść tylko w wybranym przez siebie czasie" - czytamy na stronie internetowej.

Six Flags utrzymuje, że dzięki nowym wytycznym park nie będzie musiał odmawiać wejścia po osiągnięciu maksymalnej przepustowości. System pomoże też ograniczyć zatłoczenie przy wejściach do parku.

System rezerwacji uruchomiony zostanie w internecie na krótko przed wznowieniem przez Six Flags działalności. W początkowej fazie wstęp uzyskają tylko stali członkowie i posiadacze przepustek sezonowych. Po jakimś czasie do dokonywania rezerwacji zaproszeni zostaną inni.

„Otworzymy, gdy tylko będzie to bezpieczne” - czytamy w komunikacie na stronie internetowej parku. „Chociaż w naszych obiektach nie zgłoszono przypadków COVID-19, to bezpieczeństwo naszych gości i pracowników jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Będziemy nadal ściśle monitorować rozwijającą się sytuację i postępować zgodnie z najnowszymi wytycznymi federalnych, stanowych i lokalnych urzędników ”.