Pierwsze piwne spa w Chicago
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Po długim ciężkim dniu wiele osób marzy, aby usiąść spokojnie z kuflem zimnego piwa w ręce. Dzięki nowo otwartemu Piva Beer Spa można zamiast tego spróbować ciepłej piwnej kąpieli, która na pewno zapewni uczucie relaksu.

„Chcieliśmy stworzyć przestrzeń i doświadczenie, które każdemu pozwoli się zrelaksować” – powiedział Dino Sarancic, współzałożyciel piwnego spa.

„Korzyści płynące z kąpieli w piwie odnoszą się głównie do skóry i włosów” - dodał Sarancic. „Niektóre składniki w kąpieli piwnej rzeczywiście bardzo dobrze wpływają na kondycję skóry, aktywne drożdże piwne czynią skórę gładką w dotyku. Zapach chmielu jest naturalnym środkiem relaksującym, który wspomaga sen i równoważy poziom pH skóry”.

Piva Beer Spa oferuje również masaże, łaźnie parowe i salę solną.

„Pokój całkowicie pokryty jest solą, sól znajduje się na ziemi, suficie i wszystkich ścianach, a w pokoju unosi się słona mgła” – powiedział Sarancic. „Jest to głównie korzystne dla układu limfatycznego oraz układu oddechowego i wykazano, że ujemnie naładowane jony w soli mają pewne właściwości wspomagające dobry nastrój”.

Więcej na temat oferty Piva Beer Spa można znaleźć na stronie: https://www.pivabeerspa.com/

Monitor

Udostępnij swoim znajomym: