----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij znajomym:

Takimi słowami zawsze witamy naszych gości na wspólnych charytatywnych spotkaniach. Polonio pomóż nam pomagać.

Fundacja Helping Hearts for Animals – Serce Dla Psa powstała 8 marca 2019 roku. Obecnie skupia 10 pełnych empatii i chęci kobiet. Zostały te najwytrwalsze. Nie możemy tu zapomnieć o naszym DJ Ralph Hardy, który zawsze jest z nami. Niesiemy pomoc ludziom, którzy kochają zwierzęta, schroniskom, przytuliskom na terenie Polski i USA.

Przez te trzy lata wysłaliśmy ponad 25 tysięcy w formie opłat rachunków medycznych, karmy, bud, paczek z kocami lub zapłaty za elektrykę lub czynsz, aby ludzie i zwierzęta mieli gdzie mieszkać. Pomoc trafiła do wielu osób prywatnych i ponad 80 schronisk. Fundacja prowadzi również działalność informacyjną, dotyczącą między innymi kwestii tego, gdzie można zaszczepić po niskich cenach zwierzaka, jak można znaleźć tańszą klinikę, jak zaadoptować zwierzaka, itp.

163

Na podłożu edukacji współpracujemy z polonijnymi szkołami i przedszkolami, zachęcając młodzież i dzieci do zbiórki karmy dla zwierząt, którą przekazujemy do chicagowskich schronisk. Podpisujemy wiele petycji o polepszenie bytu zwierząt. 

Fundacja jest organizacją niedochodową, co określa nasz status finansowy - o finanse na rzecz fundacji walczymy sami. Aby pozyskać te fundusze organizujemy już 2 Bal Andrzejkowy, który w tym roku odbędzie się 13 listopada 2021 w pięknej sali Kings Banquet Hall. I tu duże ukłony do pań właścicielek za wielkie serce okazane naszej fundacji. Jak również co roku w Dniu Kobiet organizujemy fundraiser w postaci lunchu, który już jest znany wśród naszej Polonii.

Ludzie i zwierzęta, którym pomagamy, często żyją w opłakanych warunkach. Zwierzęta głodują! A my chcemy pomóc tym, które nie maja szczęścia, by spać na swoim ciepłym posłaniu i poczuć kochająca dłoń swojego pana.

166

Sympatycy naszej Fundacji mogą wpłacać datki przez:

- GoFundMe.com/Serce-Dla-Psa
- Paypal: sercedlapsa.com/supportus
- Zelle: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
- a robiąc zakupy na stronie Amazon można wybrać fundację Serce Dla Psa, wtedy otrzymamy automatycznie 0.5% od każdego złożonego zamówienia.

Wszystkie informacje na temat Fundacji i naszej działalności można znaleźć na naszej stronie: www.sercedlapsa.com lub na FB. Helping Hearts for Animals Serce Dla Psa - polubcie nas.

W przypadku przekazania darowizny na Fundację, którą można odliczyć od podatku, Fundacja udostępnia nr Tax ID.

"Bóg dał nam zwierzęta jako sprawdzian człowieczeństwa".

165

Mariola Ptasiński