W środę Joe Biden odwiedzi Illinois
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Prezydent Biden w tym tygodniu po raz pierwszy od czas objęcia urzędu odwiedzi Illinois.

Z informacji Białego Domu wynika, że Biden pojawi się w miejscowości Crystal Lake na przedmieściach Chicago, aby porozmawiać o planie American Families, który obejmuje inwestycje wartości 1.8 biliona dolarów i ulgi podatkowe dla rodzin i dzieci powyżej 10. roku życia.

Biden odwiedzi McHenry County College.

„Prezydent Biden odwiedzi w środę McHenry County College, aby podkreślić korzyści płynące z American Families Plan” – taka informacja pojawiła się na stronie partii demokratycznej powiatu McHenry. „Doceniamy jego zaangażowanie w wysiłki mające na celu zapewnienie, że wszystkie pracujące rodziny będą mogły rozwijać się i prosperować w czasie ożywienia gospodarczego”.

W najbliższym czasie prezydent odwiedzi kilka miejsc na Środkowym Zachodzie, próbując przekazać wyborcom korzyści płynące z pakietu infrastrukturalnego wartości prawie biliona dolarów. W ubiegłym tygodniu odwiedził La Crosse w Wisconsin, mając nadzieję na wzmocnienie międzypartyjnego porozumienia obietnicą stworzenia milionów nowych miejsc pracy.

W sobotę Biden odwiedził farmę wiśni w pobliżu Traverse City w stanie Michigan, gdzie mówił o swoich planach imigracyjnych i walce z pandemią Covid-19.

jm