Wirtualna Parada już za tydzień!
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Nasza skrzynka pocztowa wypełnia się dziesiątkami Waszych zdjęć z minionych Parad 3 Maja. Dziękujemy i czekamy na dalsze! Jeszcze przez kilka dni wysyłajcie je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Stworzymy z nich mini album w naszym tygodniku. Na pamiątkę parady, której nie było.

Pamiętajcie również, by za tydzień przyozdobić Wasze domy i samochody w barwy biało-czerwone. Choć w tym roku nie spotkamy się w centrum Chicago, by świętować rocznicę podpisania Konstytucji 3 Maja, pokażmy, że o tej dacie pamiętamy oraz że jest ona dla nas ważna.

 

Parada Konstytucji 3 Maja na Waszych fotografiach - zapraszamy do zabawy!

Tegoroczna Parada Konstytucji 3 Maja w Chicago po raz pierwszy w historii swego istnienia została odwołana.

Oznacza to, że musimy kolejną rocznicę tego wydarzenia celebrować w inny sposób. Poszperajcie więc w domowych archiwach, wybierzcie jedno lub dwa zdjęcia sprzed lat, przedstawiające Was na paradzie w Chicago.

Może to być fotka z ubiegłego roku, jak również sprzed kilkudziesięciu lat. Kolorowa lub czarno-biała. Stworzymy z nich 3-Majowy, wspomnieniowy kolaż w Tygodniku Monitor.

Na pamiątkę parady, której nie było.

Cyfrowe wersje zdjęcia przesyłajcie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wysyłając je automatycznie zgadzacie się na wykorzystanie go w gazecie i na naszej stronie.

Komitet Parady 3 Maja w Chicago również świętuje wirtualnie, odliczając dni do parady na Facebooku. Odwiedźcie ich i weźcie udział w zabawie. Ma być biało i czerwono, nawet jeśli w tym roku tylko wirtualnie.

Monitor