----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dwóch osób, które zostały znalezione w domu w miejscowości Skokie na północnych przedmieściach w poniedziałek rano.

Funkcjonariusze zostali wezwani do domu przy 7600 North Lowell Avenue tuż po godzinie 11, w związku z podejrzaną sytuacją i nieprzytomną osobą.

Po przybyciu na miejsce, policjanci znaleźli martwego mężczyznę w samochodzie zaparkowanym w wolnostojącym garażu, a w domu zwłoki kobiety.

62-letnia Catherine Stone zmarła w wyniku rany postrzałowej w głowę. 34-letni Ryan Stone zginął od samobójczego strzału w głowę. Oboje mieszkali w domu, gdzie doszło do tragedii.

Sąsiedzi mieszkający przy stosunkowo spokojnej, obrośniętej drzewami ulicy w Skokie, mówią, że są zszokowani tą informacją. 

Według Richarda Lindrotha, jednego z najbliższych sąsiadów, Catherine mieszkała w domu ze swoim dorosłym synem, Ryanem, od 10 lub 11 lat.

"Jestem wstrząśnięty, bo to byli bardzo mili ludzie" - powiedział, dodając, że matka i syn znali wszystkich w okolicy, ale nie mieli bliskich przyjaciół. Często widywał kobietę w sklepie spożywczym w okolicy. "Zawsze rozmawialiśmy. Oni często spędzali czas na dworze, pracując w ogrodzie. Byli bardzo przyjaźni. Nie mogę sobie wyobrazić, co tam się mogło stać".

Mężczyzna dodał, że całe sąsiedztwo jest w szoku. "Mieszkam tutaj całe moje życie. Moi rodzice zbudowali ten dom. Takie rzeczy nie dzieją się w Skokie".

Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat tego zdarzenia. Można dzwonić bezpośrednio do departamentu policji w Skokie, pod numer: 847-982-5900, na 24-godzinną Hotline Skoki Crime Tip, tel. 847-933-TIPS (8477) lub wysłać sms'a, tekstując Skokie i tekst wiadomości na 847411. ]

Monitor