Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Jeden z chicagowskich aldermanów pragnie położyć kres klubom ze striptizem, które łączą pełną nagość z polityką przynoszenia własnego alkoholu, aby w ten sposób ominąć zakaz serwowania alkoholu w tego rodzaju klubach w mieście.

Alderman Proco "Joe" Moreno w środę przedstawił rozporządzenie, które ściślej definiuje rodzaje nagości lub symulacje nagości zakazane w miejscach, gdzie sprzedaje się alkohol. Mówi, że zlikwidowałoby to lukę stosowaną przez kluby oferujące pokaz striptizu w pełnej nagości, które pozwalają klientom na wnoszenie własnego alkoholu.

Moreno, który startuje do Kongresu, powiedział, że podejmuje taki wysiłek, mimo tego, że żaden z lokali, o których mówi, nie znajdują się w jego okręgu wyborczym, po części dlatego, aby upewnić się, że żaden się tam nie pojawi.

Trzy lata temu alderman Edward Burke, opowiadał się za poluzowaniem zasad dotyczących nagości w klubach ze striptizem, które serwują alkohol. Umarło to jednak z powodu braku wsparcia. Obecnie tancerki muszą mieć zakryte piersi w klubach, gdzie sprzedawany jest alkohol.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location