Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Poszukiwany mężczyzna, który w czwartek strzelił do kobiety w centrum Chicago jadąc na rowerze, został nagrany na kamerze monitoringu, kiedy godzinę wcześniej odwiedził sklep rowerowy, aby naprawić zepsutą oponę.

Podejrzany ubrany w czarną czapkę i czarną odzież, wprowadził swój rower do sklepu przy Fulton Street krótko po godzinie 11 rano w środę – wynika z nagrania wideo opublikowanego przez policję. Jego twarz była całkowicie widoczna, kiedy zdjął czapkę i wycierał głowę papierowym ręcznikiem.

Mężczyznę widać dokładniej podczas rozmowy z pracownikiem sklepu i płaceniem rachunku przy ladzie.

Chwilę po wyjściu ze sklepu mężczyzna na rowerze podjechał do kobiety, która wyszła na lunch ze swoimi kolegami z pracy idąc po Milwaukee Avenue. Napastnik wycelował pistolet prosto w nią i oddal strzały, trafiając ofiarę w plecy.

28-latka w krytycznym stanie trafiła do szpitala Northwestern Memorial, gdzie przeszła operację, ale jej stan został ustabilizowany.

Napastnik uciekł rowerem po Milwaukee Avenue. Miał na sobie jasne buty sportowe i ciemny plecak.

„Detektywi zbliżają się do punktu identyfikacji podejrzanej osoby” – poinformowała policja pod opublikowanym na internecie nagraniem wideo, prosząc jednak o kontakt osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu.

Nikogo jeszcze nie aresztowano. Policja nie podała również możliwego motywu strzelaniny.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location