Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Linie American Airline uruchamiają nowe połączenia pomiędzy lotniskiem O'Hare a nowojorską LaGuardia od 4 kwietnia.

Usługa będzie obejmować 15 lotów wahadłowych dziennie, specjalnie wyznaczone bramki i przyspieszone odprawy, a na pokładzie samolotów bezpłatne wino i piwo. Loty będą odbywać się w samolotach Boeing 737.

"To oferta skierowana do osób podróżujących służbowo w ostatniej chwili, która ma na celu maksymalnie ułatwić ten proces" - powiedział Vasu Raja, wiceprezes American Airlines ds. networku i planowania harmonogramu, podczas czwartkowej konferencji.

Raja dodał, że decyzja o dodaniu usługi wahadłowej na trasie Chicago-Nowy Jork była spowodowana rosnącym zapotrzebowaniem ze strony klientów biznesowych i była możliwa dzięki dodaniu pięciu nowych bramek American na O'Hare, które mają zostać otwarte wiosną.

Linie United Airlines mają w swojej ofercie 17 codziennych lotów z O'Hare do LaGuardia i 8 do Newark Liberty International Airport - według rzecznika linii, Charlie Hubbarda.

"Oferujemy więcej lotów do Nowego Jorku niż jakakolwiek inna linia lotnicza w mieście" - powiedział Hubbard. "Wiele z nich jest wygodnie zaplanowanych wczesnym rankiem, kiedy klienci wskazują na potrzebę podróży".

Hubbard powiedział, że United nie posiada bramek specjalnie dedykowanych podróżom na trasie Chicago - Nowy Jork, ale oferuje specjalne udogodnienia i korzyści swoim "najbardziej lojalnym klientom", w tym osobom podróżującym służbowo. Powiedział, że United z niecierpliwością oczekuje dalszej "energicznej rywalizacji" z liniami American na lotnisku O'Hare.

W czwartek linie American ogłosiły dodanie 52 połączeń bezpośrednich do swojej sieci lotów krajowych i międzynarodowych, wliczając w to połączenia z Chicago.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location