Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

43-letnia Kathy Pollock z Justice została oskarżona o pobicie swojego 3-letniego syna i obwinianie o to starszego przyrodniego brata dziecka – twierdzi prokuratura.

Pollock samotnie wychowuje dwoje dzieci - 3-letniego syna i jego 10-letniego przyrodniego brata. W dniu 12 lipca babcia starszego chłopca odebrała wnuka, aby spędzić z nim weekend. Podczas krótkiej wizyty w domu, kobieta zauważyła, że młodszy chłopiec wydawał się brudny, ale nie miał żadnych obrażeń. W domu panował bałagan, a rozebrana Pollock leżała w łóżku narzekając, że jest chora.

Babcia zaproponowała, że weźmie obu chłopców na weekend, ale Pollock odmówiła. Kilka dni później, 14 lipca, starsza kobieta zadzwoniła do oskarżonej, kiedy odwoziła starszego chłopca, ale tamta nie odebrała telefonu. Kilka minut później Pollock wysłała zdjęcie młodszego syna ze śladami po ugryzieniach na twarzy, obwiniając o ich spowodowanie starszego chłopca. Wtedy babcia dziecka przypomniała, że 10-latek był z nią przez cały weekend.

15 lipca babcia powiadomiła władze. Trzyletnie dziecko miało liczne siniaki na ciele i ślady ugryzień na twarzy – poinformował prokuratur. Policja przesłuchała oskarżoną, która wydawała się odurzona i nie była w stanie odpowiedzieć na pytania funkcjonariuszy. Chłopiec został zabrany do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili, że został pobity.

22 lipca policja rozmawiała z dzieckiem, które przyznało, że matka go uderzyła i ugryzła. Pollock została aresztowana następnego dnia.

„To brutalny atak na kogoś, kto nie jest w stanie się bronić” – powiedział sędzia John Mahoney. „To horror”.

Kaucja w sprawie kobiety została wyznaczona na 250,000 dolarów. Kolejna rozprawa odbędzie się 21 sierpnia w sądzie w Bridgeview.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location