Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Dwie osoby zostały oskarżone o zamordowanie mężczyzny z Rolling Meadows, którego ciało znaleziono w kanale w Englewood w ubiegłym tygodniu.

76-letni Vasudeva Kethireddy zaginął 4 sierpnia. Chicagowska policja poinformowała, że jego ciało zostało znalezione w kanałach w pobliżu skrzyżowania ulic West 62nd i South May w ubiegły piątek.

W weekend policja aresztowała 25-letniego Elijaha i 22-letniego Tony’ego Greena po tym, jak ustalono, że jeden z nich lub obaj zadusili ofiarę na śmierć.

Kethireddy opuścił dom około godz. 8 rano w dniu 4 sierpnia planując odebranie opłat od swoich lokatorów na południowej stronie miasta. Jego rodzina twierdzi, że mężczyzna posiadał około pół tuzina nieruchomości. Lokator, którego zamierzał odwiedzić, powiedział, że właściciel mieszkania nigdy się nie pojawił.

Zarówno Elijah jak i Tony Green zostali oskarżeni o morderstwo pierwszego stopnia i pojawili się w sądzie w poniedziałek. Sędzia nie zgodził się na wyznaczenie kaucji. 

Prokuratura twierdzi, że mężczyźni byli winni pieniądze za wynajem i to bylo motywem zbrodni. Według policyjnych ustaleń oskarżeni przeszukiwali internet sprawdzając, ile czasu potrzebuje ciało, aby rozłożyć się w wodzie w kanałach. 

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location