Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, około godz. 7:37 wieczorem w miejscowości Streamwood, w pobliżu Eath Lake Street i South Park Avenue. Ciężarna matka czwórki dzieci została śmiertelnie potrącona przez samochód w momencie, kiedy razem ze swoim kuzynem próbowała zepchnąć na pobocze zepsuty pojazd.

Według policyjnych ustaleń, kobieta wspólnie z kuzynem próbowała zepchnąć z drogi samochód Oldsmobile, kiedy uderzył w nich przejeżdżający pickup Toyota. Ofiara w ciężkim stanie została przetransportowana do St. Alexius Medical Center, gdzie później zmarła. 29-letnia Aries Cobian z Glendale Heights była w 12 tygodniu ciąży. Kobieta osierociła czwórkę dzieci w wieku 9, 7, 3 lat oraz najmłodsze w wieku 6 miesięcy.

Policja z miejscowości Streamwood prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy, kierowca pickupa przebywa w areszcie, ale nie zostały mu postawione jeszcze żadne zarzuty. Nikt inny nie ucierpiał w wyniku wypadku. Wedlug policyjnych informacji, doszlo do niego w pobliżu zakrętu, na dworze było już ciemno, a po obu stronach drogi widoczne były słupki z powodu trwającego remontu nawierzchni.

Rodzina ofiary jest zdruzgotana. Najbliżsi wspominają Cobian jako kochającą matkę i lojalną przyjaciółkę.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location