Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Strzelanina doprowadziła do rozbicia się samochodu Jeep na budynku apteki CVS w Portage Park, a dwie osoby trafiły do szpitala - poinformowała chicagowska policja.

Do strzelaniny doszło we wtorek, około 11:59 pm w rejonie 5800 West Addison Street. Według policyjnych ustaleń, 23-letni mężczyzna znajdował się za kierownicą czarnego Jeepa, kiedy ktoś przejeżdżający obok ciemnym sedanem, otworzył w jego stronę ogień.

Mężczyzna został trafiony w ramię i tułów. Podczas próby ucieczki rozbił swój samochód na budynku CVS przy 3600 North Central Avenue. Jeep uderzył w tył budynku, w pobliżu drzwi, przez które dostarczany jest towar do sklepu.

Pasażerka samochodu również odniosła obrażenia w czasie wypadku. Po drugiej stronie ulicy znajduje się szpital, a obie ofiary zdołały dostać się tam samodzielnie, zanim nie przetransportowano ich do Illinois Masonic w celu dalszego leczenia.

Mężczyzna pozostaje w poważnym stanie, a stan kobiety udało się ustabilizować.

Śledczy nie poinformowali, czy strzelanina była przypadkowa czy też celowa, ale policja poinformowała, że ofiary nie były znane policjantom.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location