Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Dom położony w miejscowości Aurora, na zachodnich przedmieściach, został uznany za nienadający się do zamieszkania po pożarze, który spowodował zniszczenia wycenione na ponad 90 tysięcy dolarów.

Przyczyną pożaru była suszarka do ubrań znajdująca się w piwnicy.

Strażacy odpowiedzieli na zgłoszenie dotyczące pożaru w piątek, około godz. 4:15 po południu. Mieszkańcy byli w domu, kiedy wybuchł ogień i zauważyli dym w piwnicy, wydobywający się z pralni. Szybko ewakuowali się z budynku, choć jeden z nich próbował bezskutecznie ugasić ogień zanim nie zadzwonił pod numer 911.

Ogień szybko rozprzestrzenił się po całym budynku. Dwudziestu ośmiu strażaków ugasiło pożar w ciągu godziny. Jeden z mieszkańców odniósł obrażenia, które zostały opatrzone na miejscu zdarzenia. Żaden ze strażaków nie został ranny.

Cztery osoby dorosłe i dwoje nastolatków musiało opuścić dom, który nie nadaje się do zamieszkania, i tymczasowo zamieszkać z dalszą rodziną.

Departament straży pożarnej z miejscowości Aurora przypomina mieszkańcom o konieczności dzwonienia pod numer alarmowy przed jakąkolwiek próbą samodzielnego gaszenia pożaru. Jeśli straż nie zostanie wezwana natychmiast, może to spowodować rozprzestrzenienie się ognia i spowodowanie większych zniszczeń i potencjalnych obrażeń wśród mieszkańców.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location