Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Biuro szeryfa powiatu Will poszukuje mężczyzny, który dokonuje kradzieży, chodząc od drzwi do drzwi i udając sprzedawcę produktów czyszczących.

Władze poinformowały, że podejrzany mężczyzna najpierw puka do drzwi, aby sprawdzić, czy mieszkańcy są w środku. Jeśli tak, angażuje ich w rozmowę na temat środków do czyszczenia, który rzekomo sprzedaje. Jeśli nikt nie odpowiada, kradnie paczki pozostawione na gankach i sprawdza zamknięcie drzwi do samochodu.

Jeden z rezydentów przekazał do biura szeryfa nagranie z kamer monitoringu, na którym zarejestrowano incydent z 14 września. Na filmie widać, jak mężczyzna zbliża się do drzwi frontowych domu przy Chevy Chase Drive, a następnie kradnie dwie paczki, które zostały tam dostarczone.

15 września mieszkaniec Lockner Boulevard z Joliet poinformował, że ten sam człowiek rozmawiał z nim na temat środków do czyszczenia. Po odejściu rzekomego sprzedawcy właściciel domu zauważył, że zniknął jego telefon komórkowy ze stołu, na którym go pozostawiał.

Do kolejnego incydentu doszło na Golfview Drive także w Joliett.

Podejrzanego opisuje się jako czarnego mężczyznę w wieku dwudziestu kilku lat, wzrostu około 6 stóp i wadze 180 funtów. Na lewym przedramieniu ma widoczne tatuaże.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location